O. G. Solskjaeras: „Esu tikras, kad rytoj pamatysime gerą pasirodymą“ © PA nuotr.

Vis dar „Manchester United“ vyriausiojo trenerio pozicijoje liekantis Ole Gunnaras Solskjaeras šiandien kalbėjo spaudos konferencijoje prieš mediją. 

Šeštadienį „raudonųjų velnių“ laukia mačas su Watford ekipa išvykoje, o savaitės viduryje – išvyka į „Villarreal“ tvirtovę, kur bus būtina iškovoti bent tašką. 

„Mes pakoregavome kelis dalykus, kai ką pataisėme. Esu tikras, kad pamatysime reakciją ir gerą pasirodymą rytoj“, – teigė O. Gunnaras Solskjaeras.

„Šią savaitę mes prioritizavome kelis aspektus, kuriose mums reikia tobulėti. Forma ir pasirodymai pastaruoju metu nebuvo geri. Galime geriau, turėtume būti geresni, viskas priklauso nuo pasirodymų tą dieną. 

„Kai pralaimi rungtynes, tu visada esi nusivylęs ir jauti spaudimą. Mes bendraujame atvirai. Būna vienos rungtynėse ir kas po to vyksta. Ši savaitė buvo puiki iš treniruočių aspekto.“

Norvegas preskonferencijoje taip pat teigė, jog P. Pogba ir R. Varane'as kurį laiką negalės padėti komandai. Be jų taip pat yra keleta žaidėjų su smulkiom traumom ir kurie sirguliuoja, tačiau jų neatskleidė. 

Straipsnio įvertinimas: 0 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos