O. G. Solskjaeras: „Jausti spaudimą yra privilegija“ © AFP nuotr.

„Manchester United“ pastaruoju metu šiek tiek buksuoja.

Per dvi savaites „raudonieji velniai“ Čempionų lygoje nusileido „Young Boys“ komandai, iškrito iš Lygos taurės, o savaitgalį namuose pralaimėjo „Aston Villa“ ekipai. 

To pasekoje „Man Utd“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras pradeda jausti vis didesnį spaudimą, kadangi vasarą investicijos ir papildymai buvo rimti, tad ir lūkesčiai šį sezoną fanų bei komandos vadovybės yra didesni. 

Šis spaudimas yra privilegija. Dirbant šioje aplinkoje, tu turi susitaikyti su tuom, jog jausi spaudimą. Manim pasitiki. Atrodo, kad ir toliau laikomes plano. Tačiau tai yra rezultatų verslas, mes esam čia, jog laimėtume. Aš esu čia, kad laimėčiau“, - teigė „Man Utd“ strategas. 

Taip pat norvegas pridėjo: „Mes fokusuosimes į lygą vėl nuo ketvirtadienio ryto. Būtų smagu, jei šiuo metu sėdėtume turnyrinės lentelės viršuje, tačiau esam netoli to – su šia sudėtimi ir treneriais, kuriuos aš turiu, mes galime tobulėti ir pasiekti tą stabilumą.“

O. G. Solskjaeras pasisakė ir apie rytojaus mačo su „Villarreal“ svarbą: „Yra tik šešios rungtynės grupėje ir reikia 10 arba 12 taškų, jog patektum toliau. Praeitą mačą pralošėm tris taškus. Jeigu po dviejų rungtynių neturi nei vieno taško arba turi tik vieną, tau, greičiausiai, reikės laimėti paskutines keturias rungtynes. Tai nėra rungtynės, kurias būtina laimėt, tačiau tai yra svarbios rungtynės.“ 

Rytoj „Manchester United“ svarbiose Čempionų lygos rungtynėse susitiks su „Villarreal“ komanda namuose, o savaitgalį prieš rinktinių pertrauką į Old Traffordą atvyks „Everton“ ekipa. 

Straipsnio įvertinimas: 2 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos