„Man Utd“ komandos vyr. treneris Ole Gunnaras Solskjaeras po ekipos pralaimėjimo 2:3 „Leipzig“ komandai ir pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos neieškojo kaltų.
Anot „raudonųjų velnių“ vairininko, visa kritika turi tekti vienam asmeniui.
„Mums nepasisekė sužaisti kaip komandai ir tai visada tampa stratego atsakomybe paruošti kiekvieną ekipos narį.
Žinojome, kad varžovai atakuos, žinojome, kad skries perdavimai į baudos aikštelę ir savo nelaimei, praleidome du įvarčius ir neatsigriebėme“, - guodėsi norvegas.
„Anksčiau, kai pirmieji praleisdavome įvartį, išlaikydavome pakankamai gerą žaidimo lygį.
Deja, prieš „Leipzig“ mes neatsikvošėjome iki antrojo priešininkų įvarčio, tuomet staiga vėl pradėjome gerai rungtyniauti“, – stebėjosi O. G. Solskjaeras.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą