O. G. Solskjaeras: „Kartu su komanda nuėjau per toli, kad pasiduočiau“ © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ sekmadienį patyrė vieną gėdingiausių pralaimėjimų per visą klubo istoriją – „raudonieji velniai“ namuose net 0:5 nusileido „Liverpool“ futbolininkams.

Dalis „Man Utd“ fanų jau po pirmojo kėlinio paliko „Old Traffordą“, o socialiniuose tinkluose netrūko žinučių, reikalaujančių Ole Gunnaro Solskjaero pasitraukimo.

Vis tik panašu, kad bent jau pats norvegas nemato priežasčių trauktis ir yra pasiruošęs toliau vadovauti komandai.

„Sunku kažką pasakyti. Tai yra juodžiausia mano diena nuo to momento, kai perėmiau komandos vairą. Nebuvome pakankamai geri nei individualiai, nei kaip komanda. Negalime tokiai komandai kaip „Liverpool“ suteikti tokių progų.

Prisiimu visą atsakomybę. Mano štabe dirbantys žmonės yra nuostabūs profesionalai. Aš pasirenku taktika, su kuria einame į aikštę. Šiandien mes nebuvome pakankamai geri ir suteikėme varžovams per daug erdvių.

Žinau, kad mano žaidėjai gali atsitiesti. Praėjusį sezoną pralaimėjome „Tottenham“ 1:6, aišku, šios dienos rezultatas yra bent keliskart blogesnis. Privalome kaip įmanoma greičiau užmiršti šį mačą“, – bendraudamas su „Sky Sports“ dėstė O. G. Solskjaeras.

„Kartu su komanda nuėjau per toli, kad pasiduočiau. Žinoma, atsitiesti bus be galo sunku.

Žaidėjų moralė bus stipriai paveikta, tačiau mes turime žmonių, kurie gali vesti komandą į priekį. Esame pačiame dugne. Pažiūrėsime, prie ko visa tai prives“, – pridėjo norvegas.

Straipsnio įvertinimas: 4 6
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos