O. G. Solskjaeras: „Po tam tikro trenerio žodžių, mes gauname mažiau 11 m baudinių“ © Pool via REUTERS nuotr.

„Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras prieš mačą su „Aston Villa“ šeštadienį pasidalino savo mintimis spaudos konferencijoje. 

Įdomu tai, jog šioje spaudos konferencijoje norvegas netiesiogiai įkando „Liverpool“ treneriui Jurgenui Kloppui ir pasiskundė, jog po vokiečio žodžių praeitą sezoną „Man Utd“ pradėjo gauti mažiau 11 m baudinių. 

Praeitą sezoną, sausį „Liverpool“ išvykoje 0:1 nusileido „Southampton“ ekipai, o viename iš epizodų J. Kloppas buvo įsitikinęs, jog buvo pražanga prieš Sadio Mane ir į „šventųjų“ vartus turėjo būti paskirtas 11 m baudinys. Tuomet vokietis sakė: „United turėjo daugiau 11 m baudinių per du metus, negu aš per visus penkis su pusę metų..., tačiau jokių pasiteisinimų šiandien nebus.“

Šiandien O. G. Solskjaeras spaudos konferencijoje teigė: „Reikia tikėtis, jog gausime tai, ko nusipelnome.

„Mes turėjom gauti tris 11 m baudinius per paskutines dvi rungtynes. Tam tikras treneris praeitais metais pradėjo nerimauti, jog gaudavome daug 11 m baudinių ir po to, rodosi, kad teisėjams yra sunkiau mums tuos baudinius skirti.

„Matau, jog po to yra didelis skirtumas. Tačiau tai turime palikti teisėjams ir tikėkimės, jog artimiausiu metu jie padarys teisingus sprendimus“, - teigė „Man United“ strategas. 

Praeito savaitgalio „raudonųjų velnių“ mače su „West Ham“ futbolo sirgaliai manė, jog galėjo būti paskirti 11 m baudiniai, kai Cristiano Ronaldo krito baudos aikštelėje po kontakto su V. Coufalu ir vėliau su K. Zouma. 

Straipsnio įvertinimas: 10 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos