O. G. Solskjaeras: „Rungtynės galėjo pasibaigti rezultatu 12:4“ © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ sekmadienį namuose net 6:2 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus ir Anglijos „Premier“ lygoje pakilo iki trečiosios turnyrinės lentelės vietos.

Po mačo „raudonųjų velnių“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras apgailestavo, kad tokio susitikimo negalėjo stebėti žiūrovai stadione, o rungtynės galėjo baigtis dar didesniu rezultatu.

„Tai buvo fantastiškos rungtynės nuo pat pirmosios minutės. Turėjome aiškų planą, o Scottas McTominay'us per pirmąsias tris minutes pelnė du įvarčius.

Mes radome būdų, kaip įveikti „Leeds“ gynybą. Įsivaizduokite, jei stadione būtų buvę 75 tūkst. žiūrovų, tai galėtų įeiti į istoriją kaip vienas geriausių mačų prieš „Leeds“.

Turėjome sunkiai dirbti, kadangi varžovai itin daug bėga aikštėje. Rungtynės galėjo pasibaigti rezultatu 12:4, tai buvo beprotiška dvikova.

Mėgavausi vaizdu aikštėje. „Leeds“ visuomet išlaiko savąjį žaidimo stilių ir visiškai nesvarbu ar jie pirmauja 5:0, ar atsilikinėja 0:5“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo O. G. Solskjaeras.