O. Giroud profesionalumu besižavintis F. Lampardas nori prancūzą išlaikyti "Chelsea" gretose

Šansų pasireikšti "Chelsea" gretose šį sezoną praktiškai negaunantis puolėjas Olivier Giroud po pastarosios nacionalinių rinktinių pertraukos užsiminė, kad jau sausio mėnesį gali bandyti ieškoti naujos karjeros stotelės.

Jaunuoju Tammy Abrahamu sezono pradžioje labiau pasitikintis "aristokratų" strategas Frankas Lampardas supranta prancūzo norą gauti daugiau žaidybinio laiko, tačiau tikisi, kad jis liks "Chelsea" gretose.

"Norime, kad Olivier liktų, nes šiuo metu jis yra labai svarbi komandos dalis. Jau esu sakęs, kad Abrahamas šiuo metu tiesiog demonstruoja puikią sportinę formą, tačiau esu pasiruošęs išklausyti Olivier, nes labai jį gerbiu. Vis tik noriu, jog jis liktų komandoje", - žurnalistams sakė F. Lampardas.

"Turėjau produktyvų pokalbį su Giroud prieš jam išvykstant į Prancūzijos rinktinę. Aš gerbiu visus žaidėjus, ypač tokius patyrusius kaip jis. Man labai patinka jo rodomas profesionalumas. Olivier buvo itin užsivedęs, kuomet kalbėjo su manimi, toks pat buvo ir bendraudamas su žurnalistais per rinktinių pertrauką.

Jis neprivalo būti laimingas ir susitaikyti su atsarginio role. Būtent tai ir daro geri futbolininkai. Jau esu sakęs, kad Giroud tikrai sulauks savojo šanso ir bus labai svarbus komandai. Vis tik šiuo metu jam nelieka daug minučių, nes puikiai žaidžia Abrahamas.

Esu pasiruošęs su Giroud susėsti ir pakalbėti apie jo ateitį sausio mėnesį, tačiau iki tol dar yra nemažai laiko", - pridėjo "Chelsea" strategas.

Prancūzas šį sezoną "Chelsea" gretose aikštėje pasirodė tik penkeriose rungtynėse bei pelnė vieną įvartį.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos