Miunch eno "%c00001" vis dar tikisi iškovoti pirmąją vietą Vokietijos Bundesligos čempionate. Bet kad ir kaip gerai žaistų Miuncheno futbolininkai pastaruoju metu, panašu, kad šiemet jie bus tik antri. "%c00016" klubas ir toliau šluoja visus iš savo kelio. Šį šeštadienį jie sutriuškino "%c00012" ekipą rezultatu 6-0. "Bayern" treneriui O.Hitzfeldui pasirodė, kad "TSV" ekipa nežaidė visu pajėgumu prieš dabartinius sezono lyderius. Iki čempionato pabaigos liko trys turai, o klubus skiria net šeši taškai.

Ateinantį savaitgalį šie klubai kaip tik ir susitiks Miunchene. Galima sakyti, kad tai bus lemtingas mačas abiems klubams Budesligoje šį sezoną.

Šiandien O.Hitzfeldas pakartojo: "Mes vis dar esame labai pasipiktinę tomis rungtynėmis. Tokios rungtynės daro žalą Bundesligai bei visam Vokietijos futbolui. Bet mes vis dar kovosime dėl čempionų titulo, nors ir kiti lygos klubai nori, kad čempionais taptume ne mes, bet "Werder". Žaidėjai dabar turi pakankamai motyvacijos kovoti prieš šį klubą. Mes dar neprarandame vilties."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos