O. Ighalo: "Kol kas nesulaukiau konkretaus pasiūlymo iš "Man Utd" © JumpStory

Odionas Ighalo sausio mėnesį nuomos paagrindais prisijungė prie "Manchester United" ekipos, kur pakeitė traumuotą Marcusą Rashfordą.

Šanchajaus "Shenhua" vis dar priklausantis 30-metis nigerietis neseniai sulaukė solidaus pasiūlymo iš Kinijos klubo, kuris nori pratęsti sutartį su puolėju. Tiesa, skelbiama, kad jį savo gretose nori išlaikyti ir Ole Gunnaras Solskjaeras.

Pats O. Ighalo, bendraudamas su "Elegbete TV", atskleidė, kad kol kas neturi konkretaus pasiūlymo iš "Man Utd", tačiau sprendimo priimti neskubės bet kokiu atveju.

"Kol kas nesulaukiau konkretaus pasiūlymo iš "Man Utd". Sezonas vis dar nėra pasibaigęs, kaip ir mano nuomos sutartis. 

Savo gyvenime aš niekada nepriimu svarbių sprendimų vienas. Aš vadovaujuosi tam tikrais principais ir visuomet būnu dėkingas Dievui.

Socialinėse medijose mačiau labai daug diskusijų, kur turėčiau žaisti kitą sezoną. Tačiau aš pats apie tai kol kas nieko nebuvau sakęs.

Kai sezonas baigsis ir jei gausiu pasiūlymus iš dviejų komandų, tuomet juos ir apsvarstysiu. Prašysiu Dievo pagalbos ir vadovausiuosi jo patarimais.

Atvykdamas į "Manchester United" aš susimažinau savo atlyginimą, nes aš to labai norėjau. Nutikti gali bet kas, tačiau pirmiausia noriu užbaigti sezoną", - kalbėjo O. Ighalo.

Nigerietis "Man Utd" gretose spėjo sužaisti 8 rungtynes, per kurias pelnė 4 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos