O. Vasilenka: "Atsakomosiose rungtynėse būsime ramesni"

Po įmušto įvarčio svečiuose ir patirto pralaimėjimo minimaliu skirtumu “Norrkoping” ekipai, “Trakų” vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka nei pernelyg džiaugėsi, nei panikavo.

“Mes kovėmės dėl pergalės, todėl keista būtų sakyti, kad mus toks rezultatas tenkina”, – dar neatvėsus emocijoms švedų žiniasklaidai kalbėjo “Trakų” strategas.

Šiandien jo mintyse jau atsakomųjų rungtynių scenarijus, pagal kurį “Trakai” privalo įmušti.

“Vakar mums pritrūko efektyvesnio žaidimo puolant. Iki pertraukos jautėsi nervuotumas, o ir pats žaidimas nesiklijavo kaip norėjome. Aišku, reikia pažymėti, kad žaidėme tikrai su gera komanda, kuri neveltui Švedijoje yra tarp pirmaujančių. Jeigu būtumėm efektyviau sužaidę puolime, į Lietuvą grįžtumėm ne su vienu įmuštu įvarčiu”, – sakė O.Vasilenka, pridurdamas, jog atsakomosiose rungtynėse jo auklėtiniai žais visai kitokį futbolą.

“Aš tuo neabejoju. Mes vakar antrajame kėlinyje parodėme, kad galime žaisti. Ir privalome žaisti. Atsakomosiose rungtynėse mes būsime ramesni. Tai padės efektyviau užpulti varžovų vartus ir, svarbiausia, žaisti savo žaidimą”, – kalbėjo “Trakų” vyriausiasis treneris.

Atsakomosios “Trakų” – “Norrkoping” rungtynės kitą ketvirtadienį (liepos 20 dieną) 19.00 val. sostinės LFF stadione.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos