Oficialu: A. Vidalis prisijungs prie "Barcelona" komandos

"Barcelona" prieš pat vidurnaktį oficialiai pranešė, kad pasiekė susitarimą su Miuncheno "Bayern" dėl Arturo Vidalio įsigijimo.

Kaip skelbiama oficialioje svetainėje, Čilės rinktinės saugas netrukus atvyks į Katalonijos sostinę atlikti medicininės patikros, o tada padės parašą ant trejų metų sutarties.

A. Vidalio įsigijimas primena Malcomo istoriją - šią vasarą apskritai nebuvo net užsiminta apie galimybę čilietį pamatyti katalonų gretose. Buvo manoma, kad pats saugas karjerą tęs Milano "Inter" komandoje, tačiau "Bayern" nesutiko su italų siūlomomis sąlygomis.

Neoficialiais duomenimis, "Barcelona" už patyrusį futbolininką bavarams sumokės 30 mln. eurų, nors taip pat neametama 20 mln. suma. Abu klubai kol kas dar nepatvirtino sandorio vertės.

31-erių metų A. Vidalis prie "Bayern" prisijungė 2015 metais. Iš viso bavarų gretose jis sužaidė 132 rungtynes ir įmušė 22 įvarčius.

Praeityje Europoje čilietis taip pat yra vilkėjęs Turino "Juventus" ir Lėverkuzeno "Bayer" marškinėlius.

A. Vidalis "Barcai" bus jau ketvirtasis naujokas šią vasarą - komandą taip pat papildė Arthuras, Malcomas ir Clementas Lengletas. Iš viso katalonai jau išleido apie 130-140 mln. eurų.