Oficialu: A.Di Maria už 75 mln. eurų sumą keliasi į "Man Utd"

"Manchester United" antradienį pagaliau oficialiai patvirtino, kad Angelis Di Maria papildė jų gretas, o Madrido "Real" klubas sulaukė rekordinės sumos už argentinietį.

Visą vasarą netilo kalbos apie 26-erių metų futbolininko ateitį. Ypač krašto puolėjas buvo siejamas su Paryžiaus "Saint-Germain", tačiau "Man Utd" klubui pavyko nukonkuruoti varžovus.

Skelbiama, kad už A.Di Maria "raudonieji velniai" sumokėjo 75 milijonus eurų, o ši suma gali išaugti iki 90 mln. eurų, priklausant nuo "Man Utd" ir futbolininko rezultatų.

Argentinos rinktinės narys su daugkartiniais Anglijos čempionais pasirašė penkerių metų kontraktą, o po sutarties pasirašymo neslepė džiaugsmo.

"Esu labai patenkintas, kad prisijungiau prie "Manchester United". Ispanijoje patyriau daug puikių akimirkų, tačiau "Man Utd" buvo tas klubas, dėl kurio galėčiau palikti "Real", - teigė A.Di Maria.

UEFA Čempionų lygos nugalėtojų komandoje futbolininkas rungtyniavo nuo 2010 metų, kuomet už 25 mln. eurų buvo nupirktas iš Lisabonos "Benfica".

Per ketverius metus Madride argentinietis sužaidė 190 rungtynių ir pelnė 36 įvarčių. Jam kartu su komanda pavyko laimėti šešis titulus.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...