Madrido "%c00017" treneris Gregorijus Manzanas (Gregorio Manzano) paliko klubą, jį treniravęs tik vieną sezoną.

Manzano į "Atletico" atėjo iš "Mallorca" ekipos, su kuria laimėjo Ispanijos Karaliaus Taurę. Treneriui buvo iškeltas tikslas po ketverių metų pertraukos iškovoti vietą viename iš Europos turnyrų, tačiau šiame sezone "Atletico" liko 7-as - nors jie surinko lygiai taškų su "Sevilla", tačiau dėl geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio aukščiau buvo pastarieji.

Manzano savo karjeroje yra treniravęs "Mallorca", "Valladolid", "Rayo Vallecano" ir "Racing" ekipas. Dabar jau buvęs "Atletico" treneris žurnalistams teigė, kad sprendimą palikti klubą jis priėmė "prieš keletą mėnesių". "Atletico" prezidentas Enrique Cerezo žurnalistams teigė, kad kol kas nežino, kas pakeis Manzano, tačiau manoma, kad vienas iš favoritų yra "Albacete" treneris Cesaras Ferrando. Ferrando treniruojama "Albacete" pernai iškovojo vietą aukščiausiame Ispanijos divizione, o šiame, debiutiniame, sezone užėmė garbingą 14-ą vietą.

Oficialiame klubo tinklapyje "Atletico" paskelbė, kad ekipos vartininkas Germanas "Mono" Burgosas (%p01081) taip pat palieka klubą. Burgosas, kurio pravardė reiškia "beždžionė", "Atletico" praleido tris sezonus.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos