Oficialu: D. Alvesas sugrįžta į „Barceloną“ © REUTERS nuotr.

Vienas geriausių visų laikų dešiniojo krašto gynėjų Danielis Alvesas grįžta į „Barcelonos“ ekipą, tai oficialiai pranešė pats klubas. 

Naujajam „Barcos“ treneriui Xavi uždegus žalią šviesą šiam transferui, viskas buvo labai greitai įvykdyta. Brazilas su klubu susitarė dėl kontraktų sąlygų, o „La Liga“ taip pat patvirtino šį ėjimą. 

Tiesa, D. Alvesas galės pradėti žaisti „La Liga“ pirmenybės tik nuo sausio mėnesio, pagal taisykles. Tačiau Xavi manymu brazilas bus labai svarbi komandos dalis ir yra noras, jog jau nuo kitos savaites patyręs veteranas treniruotųsi su pagrindine komanda. 

D. Alvesas kartu su „Barca“ yra laimėjęs tris kartus UEFA Čempionų lygą, o šešis kartus „La Liga“ pirmenybių titulą. 38-erių gynėjas nuo 2008 iki 2016 metų atstovavo šiam klubui ir tuo metu buvo komandos draugai su dabartiniu treneriu Xavi. 

Savo instagram paskyroje brazilas rašė: „Beveik 5 metus kankinausi kaip beprotis, jog vėl atsidurčiau čia. Nežinojau, jog viskas taip ilgai užtruks, negalvojau, kad bus taip sunku, tačiau žinojau savo širdyje ir sieloje, jog vieną dieną čia grįšiu. 

„Aš esu vienas iš jūsų. Nežinau, kiek laiko šis sapnas tęsis, tegul jis tęsiasi amžinai. Greitai pasimatysime ten, kur aš žaviuosi viskuom, lyg būčiau ten pirmą kartą, o dabar mano noras bus padėti atsistatyti geriausiam pasaulio klubui!!“, – rašė D. Alvesas. 

D. Alvesas pasirašė kontraktą iki 2022 metų, su galimybę tą kontraktą pratęsti iki 2023 metų, kai brazilas jau švęstų jubiliejinį 40-ą gimtadienį. 

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...