Londono "Arsenal" paskutiniąją "Premier" lygos žaidėjų perėjimų dieną įsigijo dar vieną gynėją - iš "Chelsea" ekipos atvyko Davidas Luizas.
32-ejų brazilas su "kanonieriais" pasirašė dviejų metų sutartį, o "Chelsea" už vidurio gynėją gavo maždaug 8 mln. svarų sterlingų.
"Arsenal" strategas Unai'us Emery džiaugėsi naujuoju komandos pirkiniu bei teigė, kad jis sustiprins komandos gynybos liniją.
"Davidas turi labai daug patirties ir aš labai laukiu, kuomet jis prisijungs prie mūsų. Tai gerai žinomas žaidėjas, kuris sustiprins mūsų gynybos liniją", - apie naująjį pirkinį kalbėjo U. Emery.
D. Luizas praėjusį sezoną "Chelsea" gretose sužaidė 50 rungtynių ir pelnė 3 įvarčius.
????➡️????
— Arsenal (@Arsenal) August 8, 2019
So good to have you in north London, @DavidLuiz_4 ????
???????? #BemvindoDavid pic.twitter.com/1NDhcPkTzF
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą