Lietuvos rinktinės puolėjas %p02491 kitą sezoną praleis Prancūzijos "Ligue-1" dalyvaujančioje "%c00090" komandoje, praneša oficiali klubo svetainė.

29 metų žaidėjas praėjusį sezoną su "%c00109" laimėjo Čempionų lygą, tačiau aikštėje pasirodydavo retai. Šią vasarą pasikeitus vyriausiajam treneriui bei į komandą atėjus keletai naujų žaidėjų, lietuviui visai neliko vietos sudėtyje.

Kurį laiką sklandė gandai apie E.Jankausko grįžimą į Rusiją, vėliau juo domėjosi anglų "%c00057" klubas, tačiau šiam iš "%c00082" įsigyjus Diomansy Kamara lietuvio paslaugų nebereikėjo.

[Papildyta]

Taigi likus kelioms valandoms iki vasaros žaidėjų turgaus uždarymo "Nice" pasiskolino Jankauską, kuris šiandien praėjo medicininę apžiūrą, ir tada buvo pristatytas spaudai.

"Prancūzijos čempionatas yra labai geras, "Nice" yra man naujas iššūkis. Stengsiuos padėti klubui pasiekti užsibrėžtus tikslus." - sakė lietuvis, kuris komandoje gavo 11-tąjį numerį.

Ekipos treneris Gernotas Rohras buvo patenkintas naujuoju pirkiniu: "Iš šaltinių Bordo sužinojome, kad žaidėjas turėtų pereiti į "Portsmouth", tačiau paskutinę akimirką sandoris žlugo. Tada pasinaudojome proga, ir prezidentas per naktį suderėjo dėl nuomos.

"Jis yra tvirtas puolėjas, gali žaisti galva, be to jo įvarčio per tris rungtynes statistika yra gera. Ir dar, mes ne tik pastiprinome puolimo grandį, bet ir radome žmogų, kuris padės prie komandos prisitaikyti jaunajam Bolšakovui!" - šyptelėjo Rohras.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos