Oficialu: G. van der Wielis keliasi į "Fenerbahce"

Šiandien „Fenerbahce“ ekipa pranešė įsigijusi Olandijos rinktinės gynėją – klubą papildė Gregory van der Wielis.

Pirmadienį 28-erių metų žaidėjas sėkmingai atliko medicininę patikrą ir prisijungė prie naujosios komandos, tačiau daugiau perėjimo detalių atskleista nebuvo. Praėjusį sezoną olandas praleido „Paris Saint-Germain“ ekipoje, su kuria futbolininko kontraktas baigė galioti liepos pirmą dieną.

Van der Wielis praėjusį sezoną PSG gretose iš viso sužaidė 27 mačus, per kuriuos pelnė du įvarčius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...