Oficialu: "Galatasaray" pasiskolino S. Nzonzi

"Roma" patvirtino, kad Stevenas Nzonzi artėjantį sezoną praleis Stambulo "Galatasaray" komandoje.

Turkai 30-metį futbolininką pasiskolino su galimybe po sezono už 16 mln. eurų išpirkti visas teises į jį. S. Nzonzi prie "Roma" ekipos prisijungė tik praėjusią vasarą.

Jis buvo nusipirktas už 26,5 mln. eurų sumą. Visgi prancūzui nepavyko atsiskleisti "romėnų" gretose ir iškart po sezono neliko abejonių, kad jis daugiau čia nebežais.

Jis praėjusį sezoną aikštėje pasirodė 39 kartus ir pelnė vieną įvartį.

S. Nzonzi į "Romą" atvyko iš "Sevilla" komandos, kurioje praleido trejus metus.<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">Steven Nzonzi has completed an initial loan move to Turkish side <a href="https://twitter.com/Galatasaray?ref_src=twsrc%5Etfw">@Galatasaray</a>. <br><br>Good luck, Steven! <a href="https://twitter.com/hashtag/ASRoma?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ASRoma</a><br><br> <a href="https://t.co/aZwYO73mzk">https://t.co/aZwYO73mzk</a> <a href="https://t.co/itPlS4UEDJ">pic.twitter.com/itPlS4UEDJ</a></p>&mdash; AS Roma English (@ASRomaEN) <a href="https://twitter.com/ASRomaEN/status/1162370009739476994?ref_src=twsrc%5Etfw">August 16, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos