Oficialu: K. Walkeris susiejo ateitį su "Tottenham"

Londono "Tottenham" gynėjas Kyle'as Walkeris pasekė Christiano Erikseno, Dele Alli, Erico Dierio bei Danny Rose'o pėdomis ir pasirašė naują sutartį su klubu.

Ankstesnis anglo kontraktas galiojo iki 2019 metų, tačiau dabar futbolininkas susiejo ateitį su "pentinais" iki 2021-ųjų.

26-erių metų žaidėjas startinėje komandos sudėtyje rungtyniauja jau penkerius metus, o pernai padėjo jai iškovoti trečiąją vietą "Premier" lygoje.

"Man didelė garbė", - Walkeris pasakojo oficialiam "Tottenham" tinklalapiui.

"Noriu labai padėkoti valdybos pirmininkui bei treneriui už pasitikėjimą. Aš čia esu jau ilgai, tačiau šis laikas yra labai malonus. Aš visiškai tuo mėgaujuosi. Dabar tai yra mano antri namai ir esu laimingas susiedamas ateitį su "Tottenham Hotspur".

Walkeris Šiaurės Londono klubo gretose rungtyniauja nuo 2009 metų, kada atvyko iš "Sheffield United".

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">NEW CONTRACT: We are delighted to announce that <a href="https://twitter.com/kylewalker2">@kylewalker2</a> has signed a new contract with the Club which will run until 2021. <a href="https://twitter.com/hashtag/COYS?src=hash">#COYS</a> <a href="https://t.co/zfM5r5htV8">pic.twitter.com/zfM5r5htV8</a></p>&mdash; Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) <a href="https://twitter.com/SpursOfficial/status/779243969817477120">September 23, 2016</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • Asilams

  Su Clyne'u vienas geriausiu EPL tikrai.

  • 0
 • Asilams

  Su Clyne'u vienas geriausiu EPL tikrai.

  • 0
 • Asilams

  Su Clyne'u vienas geriausiu EPL tikrai.

  • 0

Kitos naujienos