Oficialu: "Liverpool" klubas už 30 mln. eurų įsigijo R.Firmino (FOTO, VIDEO)

Anglijos futbolo klubas „Liverpool“ oficialiai pranešė, kad įsigijo Brazilijos futbolo talentą ir „Hoffenheim“ puolėją Roberto Firmino. Nors perėjimo suma neskelbiama, kalbama, kad „Raudonieji“ už 23 metų žaidėja paklojo apie 30 mln. eurų.

Jaunasis brazilas per 33 susitikimus Vokietijos čempionate klubui įmušė 7 įvarčius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Brazilijos rinktinėje R.Firmino per 9 susitikimus pasižymėjo jau 4 taikliais smūgiais.

Šiuo metu R.Firmino yra Brazilijos rinktinėje, su kuria rungtyniauja „Copa America“ čempionate. Diskvalifikavus Neymarą naujasis „Liverpool“ žaidėjas yra pagrindinis brazilų puolimo ginklas.

30 mln. eurų sumą „Raudonieji“ gali pasiūlyti, nes netrukus turėtų būti baigtas sandėris su „Manchester City“ dėl jaunojo Raheemo Sterlingo pardavimo. „Miestiečiams“ už aikštingąją žvaigždę teks pakloti apie 50-60 mln. eurų.

„Sky Sports“ teigia, kad brazilo kaina gali siekti tarp 30 ir 40 mln. eurų. Jei pastaroji suma pasitvirtintų, R.Firmino taptų antru brangiausiu „Liverpool“ pirkiniu istorijoje. 2010-11 m. sezone „Raudonieji“ už Andy Carrollą paklojo 41 mln. eurų. Antroje vietoje – Fernando Torreso įsigijimas už 38 mln. eurų.

Iki šiol kovoje dėl R.Firmino parašo lyderiu laikytas „Manchester United“ klubas, tačiau „Liverpool“ laimėjo lenktynes.

15min.lt