Oficialu: "Man City" klubą papildė "Atletico" gynėjas M.Demichelis © Eurofootball.lt
"Manchester City" oficialiai pranešė, jog iš Madrido "Atletico" įsigijo centro gynėją Martiną Demichelį. Kaip rašoma oficialiame Anglijos vicečempionų interneto tinklalapyje, su 32 metų veteranu "Man City" pasirašė dviejų metų kontraktą. Argentinietis naujajame klube vilkės marškinėlius, pažymėtus 26 numeriu. Pastaruosius du sezonus M.Demichelis rungtyniavo "Malaga" komandoje. Per sužaistos 83 rungtynes pelnė 8 įvarčius. Manoma, kad futbolininkas "Manchester City" ekipai kainavo apie 5 milijonus eurų.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...