Oficialu: „Man City“ pratęsė kontraktą su R. Diasu © „Manchester City“ nuotr.

„Man City“ ekipa savo gretose ilgam laikotarpiui išlaikė gynėją Rubeną Diasą.

Oficialiai pranešta, kad „miestečiai“ su portugalu pasirašė naują, iki 2029-ųjų vidurio galiosiantį kontraktą.

Futbolininkas Mančesteryje žaidžia nuo 2020 metų, kai už 68 mln. eurų buvo nupirktas iš Lisabonos „Benfica“ komandos.

Praėjusiame „Premier“ lygos sezone 28-erių atletas per 27 mačus Anglijos čempionate „užsidirbo“ 4 geltonas korteles.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...