Iš "Premier" lygos iškritęs "%c00059" klubas pardavė puolėją Alaną Smithą (%p02230) į "%c00040" už 7.05 svarų sterlingų (10.5 milijonų eurų). 6 milijonus gaus Lydso klubas, 0.3 milijono "Premier" lyga, o 0.75 milijono žaidėjo agentas. Su naujuoju klubu žaidėjas pasirašė sutartį, galiosiančią iki 2009-ųjų.

23-ių metų Smithas už "Leeds" yra sužaidęs 211 rungtynių ir įmušęs 58 įvarčius, o Anglijos rinktinėje žaidė 8 rungtynes ir 1 kartą pasižymėjo. Žaidėjas džiaugėsi perėjęs į galingą klubą: "Aš užaugau Lydse ir praleidau ten keletą nuostabių metų, taigi norėčiau padėkoti visiems susijusiems su klubu. Jaučiu, kad dabar yra tinkamas laikas pereiti ir jog negalėtų būti geresnio klubo nei "Manchester United". Prisijungti prie vieno iš geriausių klubų pasaulyje yra fantastiška, ir aš pasiruošęs naujiems iššūkiams kuriuos sutiksiu."

Komandos ilgametis treneris Seras Aleksas Fergusonas kalbėjo: "Niekada nebuvau taip sužavėtas jaunu žaidėju, jo noras žaisti už "Manchester United" yra fantastiškas. Tam tikri jauni žmonės ateina su ypatingu nusiteikimu, ir pakalbėjęs su juo aš to tikėjausi iš Alano Smitho. Tas noras jį nuves tolyn į priekį."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos