Oficialu: N. Fekiras papildė "Real Betis" gretas

Nabilas Fekiras karjerą tęs Ispanijoje – 26-erių metų futbolininkas pirmadienį atvyko į Seviliją ir sudarė ketverių metų sutartį su "Real Betis" ekipa.

Skelbiama, kad pats futbolininkas "Real Betis" klubui kainavo 19,5 mln. eurų. Į sandorį taip pat yra įtraukta galima 10 mln. eurų bonusų suma.

"Lyon" neatsitiktinai F. Fekirui leido išvykti už tokią mažą sumą – jiems vis dar priklausys 20 procentų teisių į futbolininką.

Dar prieš metus N. Fekiras buvo tik per plauką nuo persikėlimo į "Liverpool". Tuomet "Lyon" už jį būtų gavęs 60 mln. eurų, tačiau sandoris buvo atšauktas paskutinę minutę 

Su traumomis šį sezoną susidūręs N. Fekiras "Lyon" ekipos spalvas gynė nuo 2013 metų. Iš viso šiame klube jis sužaidė 192 rungtynes ir pelnė 69 įvarčius.<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="und" dir="ltr"> <a href="https://t.co/6TNwKU5Let">pic.twitter.com/6TNwKU5Let</a></p>&mdash; Real Betis Balompié (@RealBetis_en) <a href="https://twitter.com/RealBetis_en/status/1153432160902291461?ref_src=twsrc%5Etfw">July 22, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 3 3
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos