Oficialu: O. Verbickas atsisveikina su "Sūduva"

Ovidijus Verbickas artėjantį sezoną nebeatstovaus Marijampolės „Sūduvos“ komandai.

Socialiniame tinkle „Facebook“ 26-erių O. Verbickas padėkojo Lietuvos čempionams.

„Ačiū visai FK Sūduva vadovybei, komandai ir, žinoma, fanams. Mes visi kartu padarėm daug ir įrodėme, ko esame verti!“, – rašė žaidėjas. 

O. Verbickas Marijampolėje žaidė nuo 2017 m. Kita žaidėjo karjeros stotele turėtų tapti Kazachstano klubas.

lrytas.lt

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...