Oficialu: "Real" savo auklėtinį M. Diazą pardavė "Lyon" klubui

"Lyon" oficialiai patvirtino, kad sukirto rankomis su 23-ejų metų Madrido "Real" ekipos auklėtiniu Marianu Diazu.

Kalbos, kad Dominykos Respublikos ir Ispanijos pilietybę turintis snaiperis atvyks į "Lyon" sklido jau kurį laiką. Skelbiama, kad "baltieji" už savo auklėtinį gaus 8 milijonus eurų.

Pats futbolininkas, visą praėjusį sezoną rungtyniavęs pagrindinėje komandoje, su "Lyon" pasirašė sutartį iki 2022 metų.

"Mariano buvo vienas prioritetinių mūsų pirkinių, todėl džiaugiamės, kad jis atvyksta į mūsų komandą", - kalbėjo Liono miesto ekipos vadovas Aulas. - Zinedine'as Zidane'as nemažai prisidėjo prie šio transfero. Tikimės, kad šis perėjimas bus naudingas tiek pačiam futbolininkui, tiek mums".

Nuo 2011 metų "Real" akademijos duris pravėręs M. Diazas praėjusį sezoną buvo tik trečiasis pasirinkimas "Real" puolėjo pozicijoje, tačiau gavęs progą visada įrodydavo savo vertę.

Per 14 susitikimų itin stipriu smūgiu pasižymintis puolėjas pelnė penkis įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Manoma, kad M. Diazas "Lyon" gretose pakeis Alexandre'ą Lacazette.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">Mariano Diaz est la 4ème recrue de notre mercato estival ! Bienvenue dans la <a href="https://twitter.com/hashtag/teamOL?src=hash">#teamOL</a> !  <a href="https://t.co/8rUNHuN6V0">pic.twitter.com/8rUNHuN6V0</a></p>&mdash; Olympique Lyonnais (@OL) <a href="https://twitter.com/OL/status/880817889607069696">June 30, 2017</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/_RB2JmsnDnE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos