Oficialu: "Real Sociedad" įsigijo "Borussia" klubui priklausiusį A. Isaką

Dortmundo "Borussia" gretose neįsitvirtinęs, tačiau gerą pusmetį nuomos pagrindais Nyderlanduose sužaidęs Alexanderas Isakas išvyksta rungtyniauti į "La Liga" pirmenybes.

2017 metų žiemą arti persikėlimo į Madrido "Real" klubą buvęs perspektyvus švedas tuomet už 9 mln. eurų mokestį galiausiai išvyko rungtyniauti į BVB.

Pagrindinėje komandoje puolėjas sužaidė viso labo 13 mačų ir per juos pasižymėjo vienu įvarčiu. Šių metų žiemą jis buvo išnuomotas "Willem II" komandai, su kuria individualiai sužaidė puikią sezono atkarpą – per 18 susitikimų pasiekė 14 įvarčių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

"Real Sociedad" 19-metį futbolininką įsigijo už 10 mln. eurų. Jis trečiadienį atvyko į San Sebastianą ir padėjo parašą ant penkerių metų sutarties.

Į Dortmundą A. Isakas atvyko iš Solnos AIK.<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="es" dir="ltr">¡Déjale tu mensaje de <a href="https://twitter.com/hashtag/OngiEtorriIsak?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#OngiEtorriIsak</a> a <a href="https://twitter.com/alex_isak?ref_src=twsrc%5Etfw">@alex_isak</a>! <a href="https://twitter.com/hashtag/RealSociedad?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#RealSociedad</a> <a href="https://t.co/Eiv9Sbjedh">pic.twitter.com/Eiv9Sbjedh</a></p>&mdash; Real Sociedad Fútbol (@RealSociedad) <a href="https://twitter.com/RealSociedad/status/1138795964959997952?ref_src=twsrc%5Etfw">June 12, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...