Oficialu: savo transferų rekordą pagerino ir "Watford"

Ženkliai išaugusiomis pajamomis iš transliacijų besidžiaugiantys "Premier" lygos klubai nuolat gerina savo transferų rekordus, o dabar prie jų prisijungė ir "Watford".

Brangiausiu visų laikų "širšių" pirkiniu tapo "Burnley" snaiperis Andre Gray'us, už kurį, pasak pranešimų, iš viso gali būti sumokėta 18,5 mln. svarų sterlingų.

26-erių anglas su naująja ekipa pasirašė sutartį penkiems sezonams.

"Burnley" suteikė Gray'ui šansą prailginti savo viešnagę "Turf Moor" anksčiau šią vasarą pateikdamas pasiūlymą, kuris buvo aiškiai geresnis už jo kontraktą", - rašoma puolėją pardavusio klubo pranešime.

"Visgi, buvęs Anglijos neprofesionalų rinktinės narys aiškiai pasakė, jog neketina atnaujinti sutarties, iki kurios pabaigos buvo likę tik 12 mėnesių."

"Taigi, "Burnley" priėmė sprendimą sutikti su "Watford" pasiūlymu bei toliau vykdyti savo planus prieš naują "Premier" lygos sezoną."

"Burnley" dėkoja Andre už jo pastangas per visą laiką "Turf Moor" bei linki jam sėkmės ateityje."

Per savo du sezonus "Burnley" gretose Gray'us įmušė 35 įvarčius. Jis prisijungs prie kito vakar įsigyto snaiperio Richarlisono.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr"> | <a href="https://twitter.com/hashtag/watfordfc?src=hash">#watfordfc</a> have completed the signing of <a href="https://twitter.com/AndreGray7">@AndreGray7</a> from <a href="https://twitter.com/BurnleyOfficial">@BurnleyOfficial</a> for a club record fee.<br><br>Info  <a href="https://t.co/TXGEVaGDBD">https://t.co/TXGEVaGDBD</a> <a href="https://t.co/YRfH7X823X">pic.twitter.com/YRfH7X823X</a></p>&mdash; Watford FC (@WatfordFC) <a href="https://twitter.com/WatfordFC/status/895302716775428096">August 9, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Goblinas

  Sitas neblogas grajokas 😃

  • 0
 • Goblinas

  Sitas neblogas grajokas 😃

  • 0
 • Goblinas

  Sitas neblogas grajokas 😃

  • 0

Kitos naujienos