Oficialu: "Southampton" už 17 mln. eurų įsigijo "Roma" puolėją P.Osvaldo © Eurofootball.lt
Vakar kiek netikėtai "Southampton" klubas oficialiai pranešė, jog iš "Roma" už 17 milijonų eurų įsigijo puolėją Pablo Osvaldo. Šią vasarą 27-erių metų futbolininkas ateitis Italijoje jau kurį laiką buvo miglota ir galiausiai italas ateitį nusprendė tęsti Anglijos "Premier" lygoje. Italijos rinktinės puolėjas su "Southampton" ekipa pasirašys ketverių metų sutartį. P.Osvaldo pastaruosius du sezonus praleido Romos komandoje. Kiek anksčiau vienus metus žaidė ir Barselonos "Espanyol". Praėjusį sezoną italas per sužaistas 31 rungtynes "Roma" klube pelnė 17 įvarčių ir "Serie A" čempionate padėjo iškovoti šeštąją vietą.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...