Vienas didžiausių pasaulio klubų "Manchester United" pranešė apie galutinai sutvarkytą Wayne'o Rooney (%p02129) perėjimą iš "%c00051". 18 metų žaidėjas pasirašė šešerių metų sutartį, galiosiančią iki 2010-ųjų.

"Everton" už Anglijos rinktinės puolėją gaus bent 20 milijonų svarų (29,6 mln. eurų),o vėliau, priklausomai nuo "%c00040" sekmės, ir tai, ar žaidėjas žais tarptautinėse rungtynėse bei pratęs savo kontraktą, gali uždirbti dar 7 milijonus svarų (10,4 mln. eurų).

Jeigu Rooney dar žais Mančesteryje 2007 m. "Everton" garantuotai gaus 4 milijonus svarų, taip pat "Man Utd" pardavus žaidėją tektų perleisti 25 procentus perėjimo mokesčio.

Vunderkindas W.Rooney, būdamas tik 16-metų, išgarsėjo tapdamas jauniausiu žaidėju kada nors įmušusiu įvartį "Premier" lygoje. Atstovaudamas "Everton" jis iš viso pasižymėjo 17 kartų, bet tikrąją vertę parodė Anglijos rinktinėje, kur per 17 rungtynių įmušė 9 įvarčius, iš jų keturis per finalinį Euro-2004 turnyrą.

"Palikti "Everton" buvo sunkus sprendimas, tai klubas už kurį sirgau ir žaidžiau visą savo gyvenimą, bet esu sujaudintas dėl perėjimo į tokį didelį klubą kaip "Manchester United". Jaučiu, kad tai gali tik pagerinti mano karjerą - galėsiu žaisti su geriausiais žaidėjais Čempionų lygoje." - džiaugėsi perėjimu W.Rooney.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos