Olandijos čempionate - triuškinantys rezultatai © Eurofootball.lt
Penktadienį bei šeštadienį vyko ketverios Olandijos "Eredevisie" čempionato 14 turo rungtynės, kuriose pergales iškovojo visi savose aikštėse rungtyniavę favoritai.

Vienintelėse rungtynėse penktadienį Enschede "Twente" ekipa rezultatu 2-0 nugalėjo Arnhemo "Vitesse" ir turnyrinėje lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą , bent jau laikinai iš jos išstūmusi Roterdamo "Feyenoord", kuri žaidžia šiandien.

"Twente" ekipa į priekį įsiveržė 34 minutę po Kennedy Bakircioglu tikslaus smūgio. Antrajame kėlinyje vyko pakankamai atviras futbolas, pasižymėti galėjo abi ekipos. "Twente" klubui pergalę užtvirtino pačioje rungtynių pabaigoje pelnytas Blaise N`Kufo įvartis.

Tuo tarpu rungtynės šeštadienį pasižymėjo tikra įvarčių kruša. Pirmoje vietoje dar labiau įsitvirtino šalies čempionai Eindhoveno "PSV", kurie savo aikštėje 5-0 sutriuškino "Utrecht". Svečiai jau rungtynių pradžioje įsimušė įvartį į savo vartus. Dar iki pertraukos pasižymėjo Ibrahimas Afellay bei Jeffersonas Farfanas, o antrajame kėlinyje svečius triuškinti baigė Arouna Kone bei tas pats J.Farfanas.

Kitose rungtynėse Tilburgo "Willem II" rezultatu 3-1 nugalėjo Waalwijko "RKC" ir pakilo į 14 vietą. Abi ekipos šias rungtynes baigė dešimtyje.

"Willem" pasižymėjo pirmieji - jau 5 rungtynių minutę svečių vartininką nuginklavo Kevinas Bobsonas, antrą kartą pasižymėjęs maždaug po 20 minučių. Tačiau jau už 4 minučių "Willem" ekipa buvo priversta žaisti dešimtyje - už iškart gautą raudoną kortelę iš aikštės pašalintas puolėjas Iwanas Redanas. Kai atrodė, kad kiekybinę persvarą turinti "RKC" galės pamėginti išlyginti rezultatą, situaciją sukomplikavo komandos gynėjas Virgilio Teixeira, kuris už antrą geltoną kortelę taip pat buvo priverstas palikti aikštelę. "RKC" pavyko sušvelninti rezultatą - 68 minutę pasižymėjo Hansas van de Haaras. Tuo tarpu pergalę Tilburgo ekipai paskutinę rungtynių minutę užtvirtino Franko van der Struijko įvartis.

Triuškinančią pergalę iškovojo ir Roterdamo "Excelsior" vienuolikė, kuri net 6-1 nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus Almelo "Heracles". "Herakliai" pirmavo po Ramoso da Silva Evertono pelnyto įvarčio, tačiau dar iki pertraukos rezultatą "Excelsior" po Jara Simaro bei Jos van Nieuwstadto įvarčių persvėrė. J.Simras pasižymėjo ir antrą kartą, o svečius triuškinti baigė Sebastiaanas Steuras, Andwele Slory bei Guilliano Grotas. Beje, "Heracles" ekipa šias rungtynes baigė dešimtyje - 52 minutę iš aikštės buvo pašalintas Peteris Reekersas.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"Twente" 2 - 0 "Vitesse"
34' [1 - 0] K. Bakircioglu
89' [2 - 0] B. NKufo

"PSV" 5 - 0 "Utrecht"
8' [1 - 0] R. Nelisse (į savo vartus)
28' [2 - 0] I. Afellay
38' [3 - 0] J. Farfan
54' [4 - 0] A. Kone
76' [5 - 0] J. Farfan

"Willem" 3 - 1 "RKC"
5' [1 - 0] K. Bobson
28' [2 - 0] K. Bobson
68' [2 - 1] H.v.d. Haar
90' [3 - 1] F.v.d. Struijk

32' I.Redan ("Willem") už raudoną kortelę pašalintas iš aikštės.
52' V. Teixeira ("RKC") už antrą geltoną kortelę pašalintas iš aikštės

"Excelsior" 6 - 1 "Heracles"
15' [0 - 1] R.D.S. Everton
31' [1 - 1] J. Simr
45' [2 - 1] J.v.Nieuwstadt
54' [3 - 1] J. Simr
58' [4 - 1] S. Steur
69' [5 - 1] A. Slory
78' [6 - 1] G. Grot

52' P.Reekers ("Heracles") už raudoną kortelę pašalintas iš aikštės