Olandijos čempionato savaitės apžvalga © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo žaidžiamos Olandijos "Eredivisie" lygos X turo rungtynės. Centrinėse turo rungtynėse dabartinė čempionato lyderė, Enschedės "Twente" ekipa, namų stadione dramatiškose rungtynėse 3-2 palaužė praėjusių metų čempionus Alkmaro AZ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje dominavę šeimininkai įsiveržė į priekį po 36 minutę tikslaus Kennetho Perezo smūgio, tačiau antroje rungtynių dalyje iniciatyvą perėmė ir rezultatą savo naudai persvėrė AZ vienuolikė - 57 minutę po puikios kombinacijos pasižymėjo Mouniras El Hamdaoui, o dar po 3 minučių "Twente" futbolininkai įsimušė į savo vartus.

Vis dėlto Enschedės miesto komandos atsako ilgai laukti neteko - jau 61 minutę Sergio Romero ginamus vartus nuginklavo Bryanas Ruizas, o per pridėtinį laiką pergalę išplėšė Blaise N'Kufo.

Pergales namuose taip pat iškovojo pagrindiniai "Twente" konkurentai, PSV bei "Ajax" klubai. Legendinė Amsterdamo komanda 4-0 sutriuškino Tilburgo "Willem II" ekipą, o Eindhoveno futbolininkai sunkiai 1-0 palaužė "Heerenveen" vienuolikę.