Baigė si Europos čempionato grupės varžybų etapo pirmasis turas. Antrose rungtynėse D grupėje Olandija ir Vokietija sužaidė lygiosiomis bei pasidalino po tašką.

Vokietija - Olandija 1 - 1

30' %p01242 [1 - 0]
81' %p01874 [1 - 1]

Pirmajį kėlinį gan susikaustę pradėjo Olandijos futbolininkai. Vokiečiai perėmė iniciatyvą ir įpusėjus kėliniui, po baudos smūgio pelnė pirmąjį įvartį. Tai padarė dvidešimt antrasis numeris Torstenas Fringsas (%p01242). Jis, po baudos smūgio kėlė kamuolį į baudos aikštelę, bet nei Vokietijos nei Olandijos rinktinių žaidėjai kamuolio nelietė ir šis nuo virpsto atsidūrė van der Saro (%p02034) ginamuose vartuose. Po šio įvarčio turėję spausti olandai, to nedarė.

Vokiečiai ir toliau bandė spausti varžovus, o "oranžiniai" atsakydavo tik keliomis kontratakomis. Realiausią progą pirmajame kėlinyje turėjo Rafaelis van der Vartas (%p02510), bet nuginkluoti Vokietijos vartininko Oliverio Kahno (%p00002) jam nepavyko.

Antrąjį kėlinį vėl aktyviau pradėjo vokiečiai, tačiau po truputį Olandijos rinktinė perimė iniciatyvą ir užgulė vokiečių vartus. Prie to ypač prisidėjo Markas Overmarsas (%p00218), kuris plėšė vokiečių ginybą.

Rezultatas tapo lygus 81 -ąją rungtynių minutę, kai van der Meyde (%p01350) iškrapštė kamuolį iš vokiečių gynėjo ir beveik nuo kampinio gairelės pasiuntė jį į baudos aikštelę. Joje buvęs Rudas van Nistelrojus (%p01874) įrodė, kad yra aukščiausios klasės puolėjas. Jam trukdė gynėjas, beto kampas iš kurio smūgiavo puolėjas buvo aštrokas.

Rezultatui tapus lygiu, abi rinktinės bandė keisti padėtį. Arčiausiai tikslo Olandijos vienuolikėje buvo Vilfredas Bauma (%p02745), po kurio smūgių galva Kahnas turėjo gelbėti padėtį.

Vokietijos gretose puikiai atrodė jaunasis Bastianas Švainštaigeris (%p02409), kuris kelis kartus mušė i van der Saro vartus, bet šiek tiek pritrūko tikslumo.

Po šių lygiųjų padėtis grupėje tapo įdomi. Ypač šiandien pamačius latvių žaidimą, galima manyti, jog mūsų kaimynai gali atimti taškus tiek iš vokiečių, tiek iš olandų. Kitos D grupės kovos mūsų laukia šeštadienį.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos