„Old Firm“ derbyje triumfavo „Celtic“ futbolininkai © JumpStory nuotr.

Sekmadienį įvyko vienas žymiausių derbių Europoje, „Old Firm“ derbis tarp tituluočiausių Škotijos klubų iš Glazgo – „Rangers“ prieš „Celtic“.

Kadangi šiame sezone kova dėl Škotijos čempionų titulo yra labai atkakli, šis derbis buvo svarbus ir šia prasme. Svarbią pergalę iškovojo „Celtic“ futbolininkai, kurie 2:1 patiesė „Rangers“.

Pirmasis įvartis rungtynėse krito labai greitai. 3 minutę „Rangers“ į priekį išvedė Aaronas Ramsey.

7-ąją minutę savo įvarčiu atsakė „Celtic“ saugas Tomas Rogičius.

43 minutę persvarą „Celtic“ ekipai sukūrė Cameronas Carteris-Vickersas. Iš „Tottenham“ ekipos pasiskolintas centro gynėjas įvarti pelnė po standarto, kai baudos aikštelėje „Rangers“ nesusitvarkė su kamuoliu.

Antrojo kėlinio pradžia turėjo būti nukelta, kadangi stiklo šukės buvo mestos į aikštę ir stadiono darbuotojai bei „Celtic“ vartininkas Joe Hartas turėjo pasidarbuoti, kad išvalytų šiukšlės nuo stadiono vejos.

Antrajame kėlinyje „Rangers“ itin pavojingų progų nesusikūrė, nors ir spaudė savo varžovus. „Celtic“ turėjo vieną labai gerą progą padvigubinti rezultatą, tačiau smūgį atlaikę šeimininkų vartininkas Allanas McGregoras.

Po šios pergalės „Celtic“ futbolininkai labai priartėjo prie to, kad po dviejų metų pertraukos taptų Škotijos čempionais. Ange Postecoglou auklėtiniai šiuo metu turi 6 taškų pranašumą prieš „Rangers“.

Giovanni van Bronckhorsto auklėtinių savaitės viduryje laukia dar Europos lygos rungtynės.