O.Verbickas: "N.Valskis atliko gerą perdavimą" (VIDEO)

Ovidijaus Verbicko įvartis pirmo kėlinio pabaigoje ir drausminga gynyba leido Lietuvos nacionalinei vyrų rinktinei iškovoti pergalę rezultatu 1:0 Jerevane.

„Nerijus Valskis atliko gerą perdavimą, surėkiau, kad Fiodoras Černychas paliktų kamuolį, jis paliko ir man beliko tik išpildyti ataką. Įmušiau įvartį“, - sakė vienintelio ir pergalingo įvarčio autorius Ovidijus Verbickas.

„Turėjome atsitiesti po rungtynių Gruzijoje, išėjome į aikštę kupini noro kovoti, ištaisyti tą pralaimėjimo kartėlį. Nuo pat pradžių spaudėme armėnus, iki pat 85 minutės, kol nenusėdo padangos.

Žaidėme gerai, tokią rinktinę nori matyti sirgaliai, mūsų šeimos ir mes patys“, - teigė Lietuvos rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas.