P. Aubameyango įvartis nulėmė "Borussia" pergalę prieš "Bayern" (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse įvyko intriguojanti 11-ojo turo dvikova.

"Signal Iduna Park" stadione ginklus tarpusavyje surėmė pajėgiausios šalies futbolo komandos - Dortmundo "Borussia" prieš Miuncheno "Bayern". Vienintelis įvartis šioje dvikovoje nulėmė "geltonai juodų" pergalę minimaliu skirtumu.

Rungtynių pradžia šeimininkas buvo itin sėkminga - agresyvus žaidimas ir įvartis 11-ąją susitikimo minutę. Po puikaus Mario Gotze perdavimo vienu lietumu kamuolį į Manuelio Neuerio ginamų vartų tinklą pasiuntė nesustabdomas Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Vėliau pirmajame kėlinyje bavarai pradėjo demonstruoti aštresnį žaidimą ir turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau po pirmųjų 45 minučių rezultatas liko 1-0.

Antrajame kėlinyje "Bayern" demonstravo aštresnį žaidimą, bet pasiekti išlyginamojo įvarčio taip ir nepavyko, o "Borussia" džiaugėsi pergale prieš aršiausius savo priešus.

Pralaimėjimą patyrę bavarai prarado lyderio poziciją ir ją užleido naujokui "Leipzig". "Borussia" nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 6 taškų.

Dar kitose rungtynėse pergales šventė "Mainz", "Koln", "Ingolstadt", "Schalke", o "Augbsurg" - Berlyno "Hertha" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

"Borussia" 1 - 0 "Bayern"
11' [1 - 0] P. Aubameyang

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9911658" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Gladbach Borussia" 1 - 2 "Koln"

"Mainz" 4 - 2 "Freiburg"

"Darmstadt" 0 - 1 "Ingolstadt"

"Augsburg" 0 - 0 "Hertha"

"Wolfsburg" 0 - 1 "Schalke"