P. Boszas po pergalės prieš "Lyon": nutiko kai kas gražaus

Amsterdamo "Ajax" vairininkas Peteris Boszas buvo sužavėtas savo auklėtinių pasirodymu, kurio dėka jie UEFA Europos lygos pusfinalio starte 4-1 sutriuškino "Lyon" klubą.

Nyderlandų atstovai viena koja į turnyro finalą žengė Bertrando Traore dublio bei Kaspero Dolbergo ir Amino Youneso įvarčių dėka. Taip pat nedera pamiršti ir tris rezultatyvius perdavimus atlikusio Hakimo Ziyecho.

Treneris mano, jog svarbiausia vakarykščiame mače buvo tai, kad jo auklėtiniai sugebėjo išnaudoti pirmas susikurtas progas.

"Tai buvo keistos rungtynės. Maniau, jog pirmąsias 15-20 minučių rungtyniavome gana blogai. "Lyon" mus spaudė ir mes negalėjome žaisti. Atrodė, lyg būtume įsitempę", - Boszas kalbėjo po rungtynių.

"Visgi, priešingai nei tai, ką darėme visą šį sezoną, mes išnaudojome savo pirmas dvi progas. Staiga išsiveržėme į priekį 2-0."

"Kartu su fantastišku palaikymu nutiko kai kas gražaus."

Nors "Ajax" strategas sakė, kad komandai reikės dar vieno tokio paties pasirodymo, jau galima nedrąsiai svajoti apie finalą. Jame Amsterdamo komandos lauks "Manchester United" arba "Celta Vigo" iššūkis.

 

 

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Kitos naujienos