P. Coutinho: „Pasiilgau žaidimo „Premier“ lygoje“ © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ pametė taškus jau trečiose rungtynėse „Premier“ lygoje iš paskutinių keturių.

Vakar „raudonieji velniai“ 2:2 svečiuose sužaidė su „Aston Villa“ ekipa, o vienas iš šio rezultatų „kaltininkų“ buvo į „Premier“ lygą grižęs Philippe'as Coutinho.

Brazilas vakar svariai prisidėjo prie abiejų įvarčių, 81-ąją minutę išlygindamas rezultatą, o 77-ąją minutę išvesdamas Jacobą Ramsey į patogią poziciją pasižymėti.

Po mačo P. Coutinho teigė: „Pasiilgau tokių rungtynių, pasiilgau žaidimo „Premier“ lygoje. Esu labai laimingas čia būdamas. Beabejo šiek tiek nervinausi. Nekalbu angliškai labai gerai, todėl man labiau patinka viską įrodyti aikštėje, nei kalbėti.“

„Aston Villa“ naujokas į „Manchester United“ vartus yra mušęs tiek žaisdamas už „Liverpool“ ekipą, tiek už „Barceloną“, o vakar P. Coutinho pridėjo dar vieną įvartį.