P. Dybala įvartis nutiesė „Roma“ ekipai kelią į Italijos taurės ketvirtfinalį © IMAGO/Gribaudi/ImagePhoto nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose Italijos taurės aštuntfinalio rungtynėse „Roma“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „Genoa“ futbolininkus.

Visų rungtynių metu kontrolę savo rankose turėjo Jose Mourinho auklėtiniai. Pastarieji pirmame kėlinyje susikūrė keletą itin pavojingų momentų, tačiau komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

Šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį antrame kėlinyje, o „ledus pralaužė“ 64 minutę pasižymėjęs Paulo Dybala. Argentinietis galingu smūgiu nuginklavo oponentų vartininką ir rezultatas tapo 1:0.

„Genoa“ nerado jėgų išlyginti rezultatą ir pabaigė savo kelią Italijos taurėje ties aštuntfinaliu. Savo ruožtu „Roma“ ketvirtfinalyje susitiks su „Napoli“ ir „Cremonese“ poros nugalėtoju.

„Torino“ 1:0 „AC Milan“

„Sampdoria“ 0:1 „Fiorentina“

„Inter“ 2:1 „Parma“