P. Dybala: "Juventus" privalo pagerinti gynybą

Turino "Juventus" puolėjas Paulo Dybala pažymėjo, kad jeigu ekipa nori gerai rungtyniauti ir šiemet, privalo pradėti geriau gintis.

Čempionų titulą ginanti ekipa vakar Alvaro Moratos, Sami Khediros bei paties argentiniečio įvarčių dėka rezultatu 3-1 įveikė "Bologna" ir po prasto sezono starto sugrįžo į pergalių kelią.

Vis dėlto, Dybala nebuvo sužavėtas mačo pradžia, kai jau šeštąją minutę "bianconeri" turėjo traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

"Mes privalome sunkiai dirbti, nes negalime ir toliau praleidinėti įvarčių iš pirmo varžovų smūgio į vartus", - kalbėjo snaiperis.

"Nepaisant to, atsakymų rasti sugebėjome ir greitai rezultatą išlyginome. Antrajame kėlinyje pasirodėme užtikrintai bei neleidome "Bologna" sugrįžti į rungtynes."

Po pastarosios pergalės Massimiliano Allegri auklėtiniai Italijos čempionate pakilo į dvyliktąją vietą.