P. Grosso dublis nukalė „Brighton“ ekipai pergalę „Man United“ tvirtovėje © REUTERS nuotr.

Naujojo „Manchester United“ trenerio Eriko ten Hago pirmosios rungtynės „Premier“ lygoje baigėsi nesėkme. Puikias rungtynes sužaidęs „Brighton“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė „raudonuosius velnius“.

Pirmasis kėlinys visapusiškai priklausė svečiams. Nepaisant to, kad „United“ turėjo keletą puikią progų pasižymėti, pirmąją rungtynių pusę kontroliavo „žuvėdros“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 30 minutę. Po Danny Welbecko perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė „žuvėdrų“ saugas Pascalis Grossas.

Tačiau, tuo „raudonųjų velnių“ problemos nesibaigė. Vos už 9 minučių kamuolį svečiai šokiravo savo oponentus pelnydami dar vieną įvartį. Laiku ir vietoje buvęs Pascalis Grossas nuginklavo vartininką Davidą de Geą.

Antrame kėlinyje „Man United“ pagyvino savo žaidimą ir sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 68 minutę po sumaišties baudos aikštelėje Alexis Mac Allisteris įsimušė į savuosius vartus.

Likusioje rungtynių eigoje „raudonieji velniai“ vaikėsi išlyginamojo įvarčio, tačiau jo nerado ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą.

Straipsnio įvertinimas: 4 2
  • Netnegirdi

Since Alex Ferguson left they don't even look like the team who wants to win,,,

• 0
  • Katalonija
    Kelsen

Unitedui manau geriau būtų porai sezonų nusėst į "dugną", susitvarkyt komandą nuo pamatų, leist treneriui susistyguot viską kaip priklauso, susikurt tvirtą branduolį ir tada mėgint siekt aukštumų, nes dabar atrodo bando bristi iš pelkės, bet vis labiau į ją klimsta. Nebebūtų tokio nei žiniasklaidos spaudimo, nei fanų bei būtų gražus comebackas. Pasakykit Jūs man, kas geriau būtų šiuo atveju ar krist į visišką dugną ir pradėt nuo 0 ar su kiekvienu sezonu eit blogyn?

Kai visai nukris į dugną kas tau iš top žaidėjų norės murkdytis lentelės apačioj. Visi nori CL žibėti ir kad juos matytų, o ne tabaluotis apačioje. Pasižiūrėk i CR 😃

• 0
  • Kelsen
    Ghm

Ne futbole esmė, o verslas, akciju kaina ir t.t. izymios pavardes ir pinigai uz transliacijas.

O Jūs man pasakykit, kaip vertinate MU pastarųjų poros metų transferų langus? Be Ronaldo kiek buvo paimta Top, pabrėžiu, TOP, žaidėjų už GERĄ kainą? Perkamos pavardės už išpustus pinigus neišsianalizuojant jų žaidimo (pvz. Varane, Sancho). Kaip parduodami žaidėjai? Visi į minusą, nuoma arba laukiama kol pasibaigs kontraktas. Apie kokį verslą mes kalbame? Taip, su garsiom pavardėm reitingų pasikelsi, gal gausi kažkiek iš transliacijų, reklamų, bet tai yra greiti ir menki pinigai, tame ir yra MU vadovybės problema. NORIMA GREITAI IR GERAI. TAIP NIEKADA NEBŪNA. 😃

• +2
  • H. M

Geras treneris

• +1
  • Pysas
    Saunuoliai

Brighton.Kaip ten Metta ,kur komentarai apie ronalduka 😀😀?Pradzia gera,taip ir toliau😀MU,MU!😃

• UTD

Kaip visada, geriausia galaktikoi komanda bando sužlugdyt kitų komandų nupirkti teisėjai

• -3
  • Nuostabus ronaldo atsakymas i vakaryksti Messi ivarti

• +16
  • Tango

VAR kuo toliau tuo mažiau tampa aktualus ir naudingas, MU savo įvartį pelnė po to kai buvo sužaista ranka iš MU žaidėjo pusės.

• 0
  • Va

Fantastiskas Ronaldo zaidimas, nereikia jam net ruostis sezonui su komanda

• +21
  • Boobie

Na be Ronaldo buvo labai sunku, antras kėlinys kai jį išleido, jau pradėjo atrodyt solidžiai. Tas jo perdavimas Rashfordui buvo kaip ant lėkštutės, bet tragiškai Rashfordas nesugebėjo įmušt, taip buvo užfiksuota nuošalė, bet anglų komentatoriai patvirtino, kad nebuvo nuošalės ir būtų užskaitytas įvartis, gal tai ir sutrukdė psicholigiškai užbaigt Rashfordui. Bet Ronaldo nerealiai reikalingas United ekipai. Visi įvarčiai realiai per Luke Shaw, matyt kitose varžybose nematysime Scott ir Luke Shaw, kurie toje pusėje žaidė ir matysime gal Donny ir manau tikrai matysim Malacia vietoj Shaw, kur Shaw tik puolime geras bet gynyboje visi per jį eina.