Po Pepo Guardiolos pasitraukimo iš „Manchester City“ išlindo įdomių detalių.
„Daily Mail“ žurnalistas Jackas Gaughanas atskleidė, kad ilgametis futbolo treneris yra mėgėjas paskaityti apie savo nuomones socialiniuose tinkluose.
Pats P. Guardiola niekada nepatvirtino gandų apie turėjimą slaptos paskyros X (ex. twitter) socialiniuose tinkluose.
Visgi teigiama, kad jis būdamas Mančesterio restoranuose mėgdavo paskaityti įvairius įrašus X socialiniame tinkle iš savo komandos gerbėjų.
„Manchester City“ dar nepatvirtino apie P. Guardiolos išvykimą, tačiau patikimiausi šaltiniai šią informaciją pasiskelbė savo puslapiuose.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Sveikinam Arsenala su cempionu titulu
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
100% galima is situ velniu sapalioniu pasikelt nuotaika instant! Turi kokiu dar perliuku?
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
Tai kad Guardiola vienas maziausiai isleidusiu treneriu is tu mega komandu.. Barsoj ir Bayerne isvis neatsimenu ka butu labai pirkes, nu Zlatana, bet ir ji ten kazkaip keite i Eto’o. City isleido daug aisku, bet va Liverpulis irgi kiek isleido, kas is to, ar tie patys United
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
Tai kad Guardiola vienas maziausiai isleidusiu treneriu is tu mega komandu.. Barsoj ir Bayerne isvis neatsimenu ka butu labai pirkes, nu Zlatana, bet ir ji ten kazkaip keite i Eto’o. City isleido daug aisku, bet va Liverpulis irgi kiek isleido, kas is to, ar tie patys United
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
100% galima is situ velniu sapalioniu pasikelt nuotaika instant! Turi kokiu dar perliuku?
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
Sveikinam Arsenala su cempionu titulu
Sveikinam Arsenala su cempionu titulu
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
100% galima is situ velniu sapalioniu pasikelt nuotaika instant! Turi kokiu dar perliuku?
Yra toks asmenybės tipas "užsislėpęs narcizas". Viduje paprastas narcizas, bet įvaizdį bando sudaryti drovaus empatiško žmogaus. Tai labai gerai pasimatė pernai kai baigėsi dominavimas nes nebegalėjo taškytis pinigais, prasidėjo plikės draskymai konfrontacija su varžovų komandos fanais-snargliais ar vos ne ašaros kai antrą įvartį prasileido nuo Villos. Tik klausimas kur jis dabar eis, kur lyja titulais ir galima tęsti savo "genijaus" istoriją? Europoje tik PSG, bet ten atrodo tvitrtai Enrique sėdi. Arba į Majamio šoumenų klubą, ten jam gali pripirkti žaidėjų kokių reikia dominavimui MLS
Tai kad Guardiola vienas maziausiai isleidusiu treneriu is tu mega komandu.. Barsoj ir Bayerne isvis neatsimenu ka butu labai pirkes, nu Zlatana, bet ir ji ten kazkaip keite i Eto’o. City isleido daug aisku, bet va Liverpulis irgi kiek isleido, kas is to, ar tie patys United
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą