P. Guardiola: "Kova dar tikrai nėra baigta"

"Manchester City" ekipa žengė tvirtą žingsnį link Anglijos lygos taurės finalo, kai antradienį išvykoje 3:1 susitvarkė su "Manchester United" pasipriešinimu.

Po rungtynių "miestiečių" strategas Pepas Guardiola džiaugėsi savo auklėtinių pasirodymu, tačiau teigė, kad pusfinalio serija dar nėra baigta.

"Pirmosios minutės buvo apyligės ir "United" porą kartų neblogai kontratakavo. Vis tik tuomet Bernardo Silva pelnė nuostabų įvartį ir nuo tos akimirkos žaidėme labai gerai.

Antrajame kėlinyje varžovai pakeitė savo išsidėstymą ir tai mums sukėlė problemų. Nepaisant to, esame patenkinti pasiektu rezultatu.

Nebuvau susierzinęs dėl savo žaidėjų pasirodymo antroje mačo dalyje, kadangi "United" žaidė tikrai gerai. Mums šiek tiek kilo problemų, ypač dėl Greenwoodo žaidimo, tačiau bet kokiu atveju tai buvo puikios rungtynės.

Kova dar tikrai nėra baigta, nes visi puikiai žinome, kad "Man Utd" gali atsitiesti. Tačiau tikimės, kad su fanų pagalba pasieksime finalą", - kalbėjo P. Guardiola.