„Manchester City“ sekmadienį itin dramatiškose rungtynėse rezultatu 3:3 sužaidė su Londono „Tottenham“ ekipa.
Tiesa, „miestiečiai“ pačioje mačo pabaigoje galėjo turėti galimybę išplėšti pergalę, tačiau itin pavojingą komandos ataką nutraukė kiek per anksti teisėjo užfiksuota pražanga prieš Erlingą Haalandą.
Po šio sprendimo emocijų netvardė tiek pats E. Haalandas, tiek „City“ strategas Pepas Guardiola. Tiesa, pastarasis po mačo susilaikė nuo itin griežtų replikų teisėjo atžvilgiu.
„Nenoriu kritikuoti teisėjų. Kartais prie šoninės linijos aš prarandu savitvardą, tačiau po rungtynių nenoriu apie tai kalbėti. Kaip bebūtų, tai nebuvo esminis momentas, dėl kurio sužaidėme lygiosiomis.
Norėčiau pereiti prie kito klausimo, nes tikrai nesiruošiu daryti to, ką visai neseniai padarė Mikelis Arteta.
Sunku suprasti tokį sprendimą, ypač pamačius pakartojimą. Teisėjas sušvilpė pražangą po to, kai jau buvo nusprendęs pritaikyti pranašumą. Negaliu suprasti, kodėl jis nusprendė sušvilpti iškart po perdavimo“, – kalbėjo P. Guardiola.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą