„Manchester City“ pirmadienio vakarą prarado labai svarbius taškus kovoje dėl Anglijos „Premier“ lygos titulo.
„Miestiečiai“ išvykoje lygiosiomis 3:3 sužaidė su „Everton“ ir dabar iniciatyva kovoje dėl titulo priklauso Londono „Arsenal“.
Apie tai po mačo kalbėjo ir „City“ strategas Pepas Guardiola.
„Titulo likimas nebėra mūsų rankose. Prieš šį mačą jį laikėme savo rankose tiek mes, tiek „Arsenal“. Dabar tą kontrolę mes praradome.
Kitos rungtynės laukia su „Brentford“ ir aš tikiuosi panašios kovos, nes visi varžovai šioje lygoje yra labai stiprūs. Akivaizdu, kad mes ir toliau eisime į rungtynes su tikėjimu, jog galime iškovoti titulą“, – kalbėjo P. Guardiola.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą