P. Malžinskas pranešė gerą naujieną mėgėjiškai žaidžiantiems futbolą

P. Malžinskas pranešė gerą naujieną mėgėjiškai žaidžiantiems futbolą

Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Paulius Malžinskas pranešė džiugią naujieną.

Anot valdininko, mėgėjiškai žaidžiantys futbolininkai irgi netrukus galės sugrįžti į aikštę.

„Džiugi žinia visiems pasiilgusiems futbolo. Po gegužės 30 d. startuojame!

Po konsultacijų su ŠMSM ir vyriausybės nutarimo išaiškinimo, galime konstatuoti, kad vyriausybės nutarime sąvoka „aukšto sportinio meistriškumo varžybos" yra traktuojama remiantis sporto įstatymo nuostatomis, kuriose yra įvardintos trys pagrindinės sąlygos:

- Varžybos vykdomos pagal renginių sistemą, t.y. renginys/varžybos turi oficialų statusą (VRFS ir SFL pirmenybės yra traktuotinos kaip LFF pirmenybių dalis, nes LFF varžybų nuostatuose aiškiai įvardinta, kad III lygos ir žemesnių lygų pirmenybes vykdo apskričių federacijos arba jų įgalioti subjektai)
- Varžybos/renginys vykdomos pagal galiojančius varžybų nuostatus
- Varžybos/renginys vykdomos pagal tos sporto šakos oficialias taisykles (FIFA futbolo taisyklės)

Įvertinus visus aukščiau išdėstytus argumentus, VRFS ir SFL varžybos pilnai atitinka „aukšto sportinio meistriškumo" formuluotės sąvoką ir sporto įstatymo nuostatas. Taip pat po gegužės 30 d. galės vykti ir VRFS Futsal pirmenybės.

Taip pat primename, kad pagal LRV nutarimą varžybose/renginyje negalės būti daugiau kaip 30 žiūrovų (varžybų dalyviai į tą sąrašą nepatenka-past). Todėl visos priimančios komandos turės užtikrinti šio reikalavimo laikymąsi.

Tuo pačiu reikia pastebėti, kad dar vyksta diskusija kaip bus traktuojamos kitokio formato futbolo varžybos (pvz VRFS 8x8 ar SFL 7x7), nes jos vykdomos pagal kitokias ir nestandartines futbolo taisykles, o taip pat nėra oficialių varžybų dalis (turi futbolo turnyro statusą), bet tikimės, kad netrukus ir šiuo klausimu turėsime daugiau aiškumo“, - rašė P. Malžinskas.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Peticijos.lt

Kitos naujienos