P. van Aanholtas: „Ar Wan-Bissaka yra geresnis už Alexanderį-Arnoldą? Be jokios abejonės“ © JumpStory nuotr.

„Liverpool“ jaunasis krašto gynėjas Trentas Alexanderis-Arnoldas yra laikomas vienu geriausių savo pozicijos žaidėjų visame pasaulyje, o pagal rezultatyvius perdavimus „Premier“ lygoje jaunąjį anglą šį sezoną pranoksta tik Kevinas De Bruyne.

Vis tik „Crystal Palace“ gynėjas Patrickas van Aanholtas įsitikinęs, kad bent jau darbu gynyboje T. Alexanderį-Arnoldą pranoksta „Manchester United“ krašto gynėjas Aaronas Wan-Bissaka.

„Ar Wan-Bissaka yra geresnis už Alexanderį-Arnoldą? Be jokios abejonės. Jie yra skirtingi žaidėjai. Gynyboje Wan-Bissaka yra tiesiog neįtikėtinas ir tikrai geresnis už Trentą.

Akivaizdu, kad Alexanderis-Arnoldas šiuo metu geriau atrodo prisijungdamas prie atakų bei puikiai kelia kampinius, bet jei paklaustumėte Wilfriedo Zaha, prieš kurį iš šių dviejų gynėjų jam būtų lengviau žaisti, manau, jis pasirinktų Trentą.

Aš labai gerbiu Alexanderį-Arnoldą, nes jis atlieka daug rezultatyvių perdavimų ir yra puikus futbolininkas, bet dėl gynybos galite tiesiog pasiteirauti Raheemo Sterlingo, kokį įspūdį jam paliko Wan-Bissaka“, – „The Counter Attack“ tinklalaidėje kalbėjo P. van Aanholtas.

Buvęs A. Wan-Bissakos komandos draugas neabejoja, kad „Man Utd“ gynėjas gali duoti ir daugiau naudos atakuodamas.

„Galbūt, šiuo metu tai yra jo pagrindinė problema, bet jis gali pasikeisti. Wan-Bissaka yra vienas geriausių krašto gynėjų ir jo atliekamas darbas puolime yra geras, jam tiesiog reikia daugiau įvarčių arba rezultatyvių perdavimų.

Užduotys gynyboje šios pozicijos žaidėjams yra svarbiausias dalykas, tačiau šiuolaikiniame futbole krašto gynėjai privalo ir atakuoti. Žaisdamas „United“ gretose tu dažniau gauni kamuolį, todėl privalai prisijungti prie atakų. Vis tik, manau, kad kol kas Wan-Bissaka puikiai tvarkosi su savo užduotimis“, – pridėjo „Crytsal Palace“ gynėjas.

A. Wan-Bissaka šį sezoną per 34 sužaistas rungtynes pasižymėjo 2 rezultatyviais perdavimais.

Straipsnio įvertinimas: 6 10
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos