P. Zabaleta: Mančesterio derbis yra kaip Argentinos mačas prieš Braziliją

"Manchester City" futbolininkas Pablo Zabaleta sako, kad Mančesterio derbis yra didžiausios rungtynės visoje Anglijoje, ir lygina šį mačą su akistata tarp Argentinos bei Brazilijos rinktinių.

Dešiniojo krašto gynėjas rytojaus susitikimą "Old Trafford", kuriame "miestiečiai" sieks atsiplėšti nuo turnyrinės lentelės kaimynų "Man United", turėtų pradėti startinėje sudėtyje. 

Vis dėlto, kaunamasi bus ne tik dėl trijų taškų - Zabaleta žino, kiek daug ši dvikova reiškia abiejų klubų aistruoliams.

"Tai - be jokios abejonės didžiausios rungtynės Anglijoje", - kalbėjo argentinietis. "Mes žinome, kokios svarbios jos yra sirgaliams bei pačiam klubui. Be to, kausimės su ekipa, kuri dalinasi antrąją vietą lygoje ir nuo mūsų atsilieka tik dviem taškais."

"Abi komandos žais dėl kai ko labai svarbaus, ne tik dėl garbės."

"Jie turi šansą mus nugalėti ir pakilti į turnyrinės lentelės viršūnę, o mes turime galimybę padidinti pranašumą prieš juos. Tikėkimės, jog mums pavyks."

"Šis mačas yra kaip Argentina prieš Braziliją. Žaisime prieš ekipą, kuri yra principinė mūsų varžovė ir kiekvienas nori, kad ją įveiktume. Žinome, kokia ypatinga ši akistata bus visame mieste."

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos