• Brazilas1 (IP: 2dfe5d0e5)

    Tragedija čia ne formatas, pirmos vietos kai kurios loš su antrom komandom, o kai kurios su trečiom komandom, kuriom dar reikėjo laukt iki paskutinios minutes kol sužinojo ar aplamai pateks. Lygių skirtumas aiškus, ypač pažiūrėjus į anglų, Argentinos komandų priešininkus. Šeimininkam ir padeliotą, kad iškart nekrystu...

    • 1
  • Gerard (IP: e3b298e22)
    D. (IP: c1dcdcb86)

    Įdomybės prasideda :)

    Tikrai raip, nors negali sakyti, kad pogrupiai buvo neįdomūs. Ir siurprizų, ir įtampos buvo. Bet dabar siurprizai jau bus lemtingi, o tai leis mums grožėtis žūtbūtinėmis kovomis 💪

    • 3
  • McDuck (IP: 2b48d3382)

    Kairė pusė tai baisi, o dešinė tai kažkaip net net keista. Burtai sukrito? Bet turbūt tik Portugalai ir Urugvajus sužaidė kiek žemiau galimybių ir užėmė žemesnes vietas. Neįdomu kai sumeta silpnus su silpnais, o stiprius su stipriais. Bet turiu mažytę viltį, kad kažkas iš dešinės pusės suspjbdės ir pateiks siurprizų.

    • 0
  • Kei.... (IP: f31a83dc8)

    Kaip visada manyčiau bus ir staigmenu

    • 4
  • Belzebubas (IP: 392b8cb67)

    Kaire puse bracket tai ziauri vokietija prancuzija ispanija olandija. Vokieciai prancuzai jeigu laimi tai kitame etape jau kaposis

    • 6
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Įdomybės prasideda :)

    • 4