Paaiškėjo pirmi trys LFF taurės ketvirtfinalio dalyviai © JumpStory nuotr.

Šią savaitę startavo Hegelmann LFF taurės turnyro aštuntfinalio etapas – į kitą etapą pateko pirmosios trys komandos.

Antradienį Tauragėje susitiko vienintelė pora, kurioje nebuvo nė vienos Optibet A lygos komandos – Tauragės „Tauro“ futbolininkai iš LFF II lygos savo stadione priėmė Optibet Pirmos lygos atstovus „Marijampolė City“.

Šeimininkai rungtynėse net pirmieji įmušė įvartį, tačiau vėliau aukštesnėje lygoje rungtyniaujanti ekipa atsakė keturiais ir iškovojo užtikrintą pergalę 4:1.

Dubliu svečių komandoje pasižymėjo Ignas Raštutis.

Tuo tarpu trečiadienį įvyko dvi akistatos tarp Optibet A lygos ir Optibet Pirmos lygos komandų. Abiejuose susitikimuose netikėtumų užfiksuota nebuvo – tarp aštuonių stipriausių komandų žengė aukščiausioje lygoje žaidžiantys klubai.

„Panevėžio“ ekipa išvykoje po antrame kėlinyje pelnytų įvarčių 2:0 pranoko Alytaus „Dainavą“, tuo tarpu dabartinis taurės savininkas Vilniaus „Žalgiris“ Klaipėdoje po vienintelio Josipo Tadičiaus įvarčio 1:0 palaužė dabartinius antro diviziono lyderius Klaipėdos „Neptūną“.

Aštuntfinalio etapas bus pratęstas kitą savaitę – po tada sužaistų likusių penkerių rungtynių paaiškės visi ketvirtfinalio etapo dalyviai.

Primename, kad šiame etape visos rungtynės yra transliuojamos Lietuvos futbolo YouTube kanalu.

Jau sužaistų Hegelmann LFF taurės rungtynių rezultatai

Tauragės „Tauras“ (LFF II lyga) – „Marijampolės City“ (Optibet Pirma lyga) 1:4;

Alytaus „Dainava“ (Optibet Pirma lyga) – FK „Panevėžys“ (Optibet A lyga) 0:2;

Klaipėdos „Neptūnas“ (Optibet Pirma lyga) – Vilniaus „Žalgiris“ (Optibet A lyga) 0:1;

Likusių penkerių aštuntfinalio etapo rungtynių tvarkaraštis

Gegužės 24 diena (antradienis)

18.30 val. Naujosios Vilnios stadionas. FK „Granitas“ (III lyga) – „Kauno Žalgiris“ (Optibet A lyga);

19.45 val. Pilaitės futbolo maniežas. FM „Ataka“ (IV B lyga) – Vilniaus „Riteriai“ (Optibet A lyga);